Priemyselná výroba
Miroslav Kadáš
Obrábanie kovov
- Obec
- Stará Bystrica
- Od roku
- 1992
- IČO
- 30 548 489
Miroslav Kadáš
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 023 04 Stará Bystrica
- Na trhu od
- 1. októbra 1992
- IČO
- 30 548 489
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.53)
- Obrábanie kovov
Podnikanie v číslach
- 34
- rokov na trhu
- 1992
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Miroslav Kadáš
Miroslav Kadáš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Stará Bystrica. Podniká od 1. októbra 1992.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad zámočnícke práce, zváračské práce a ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Miroslav Kadáš
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 30 548 489
- Dátum vzniku
- 1. októbra 1992
- Miesto podnikania
- 023 04 Stará Bystrica
- Živnostenský register
- Okresný úrad Čadca, vložka č. 502-6786
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.53)
- Obrábanie kovov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Miroslav Kadáš zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Zámočnícke práce
-
Zváračské práce
-
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Miroslav Kadáš?
Miesto podnikania je v obci 023 04 Stará Bystrica.
Čím sa Miroslav Kadáš zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočnícke práce; zváračské práce; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností.
Aké je IČO – Miroslav Kadáš?
IČO je 30 548 489.
Odkedy podniká Miroslav Kadáš?
Podnikanie začalo 1. októbra 1992. Na trhu pôsobí 34 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.